DAN OTVORENIH VRATA – promocija studijskih programa Biotehničkog fakulteta

Studijski programi Biotehničkog fakulteta uspješno su predstavljeni budućim studentima na manifestaciji ''Dan otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore'', koju je Karijerni centar UCG u saradnji sa Studentskim parlamentom organizovao 23.03.2022. godine u sali Univerzitetskog sportsko-kulturnog centra.

Maturantima iz svih krajeva Crne Gore, osim studijskih programa, predstavljene su i mogućnosti za obavljanje stručne prakse, karijerno napredovanje i usavršavanje, kao i za zapošljavanje nakon završetka fakulteta.

Sa budućim studentima razgovarali su dekanka, prodekanka, nastavnici, saradnici i studenti, a podijeljen im je i promotivni materijal iz kojeg se mogu detaljnije informisati o studijskim programima i Fakultetu.

Štand Biotehničkog fakulteta posjetio je i rektor Univerziteta Crne Gore prof. dr Vladimir Božović sa saradnicima.

Više inforamacija o BTF i studijskim programima dostupno je u Studentskom informatoru kojem možete pristupitu šputem linka:  https://www.ucg.ac.me/rektorat/stinfo