Upis studenata koji posjeduju diplomu u obimu od 240 ECTS na drugu godinu master studija

Upis studenata koji posjeduju diplomu u obimu od 240 ECTS  na drugu godinu master studija

Obavještavaju se kandidati koje žele da se upišu direktno na drugu godinu master studija (akademskih i primijenjenih), prema članu 119b (stav3) Zakona o visokom obrazovanju, da prjave za upis predaju  u četvrtak 29. septembra 2022. godine od 9 do 13h na studentskoj službi. Kandidati kod odabira studijskog programa trebaju voditi računa o kompatibilnosti prethodnog nivoa obrazovanja. Uz prijavu kandidati predaju Diplomu ili Uvjerenje o završenim studijama i Uvjerenje o položenim ispitima.

Prijavljeni kandidati će polagati prijemni ispit u istim terminima kada polažu i kandidati koji se upisuju na prvu godinu studija, a prema rasporedu koji će biti istaknut na web stranici fakulteta.

Komisija za upis na drugu godinu studija cijeniće kompatibilnost prethodnog nivoa obrazovanja sa željenim studijskim programom i o tome obavijestiti zainteresovane kandidate.