ICGEB - Poziv za radionice i kurseve

ICGEB objavio

Poziv za organizaciju stručnih događaja u 2024. godini

Fond Međunarodnog centra za genetički inženjering i biotehnologiju (ICGEB) za finansiranje stručnih sastanaka i kurseva, kao i proteklih godina, pruža mogućnost organizacije i učešća na naučnim sastancima, radionicama ali i teorijskim i praktičnim kursevima iz oblasti prirodnih nauka koji će se održati u okviru nekog ICGEB lokaliteta (Trst, Nju Delhi ili Kejptaun) ili na teritoriji zemalja članica ICGEB-a. Takođe, putem ovog Poziva, ICGEB omogućava ustanovama/institucijama iz zemalja članica da organizuju događaje ili dobiju sponzorstvo naučnih skupova/sastanaka na relevantne teme. Za bespovratna sredstva mogu konkurisati isključivo zemlje članice ICGEB-a, među kojima je i Crna Gora.

Rok za apliciranje je 28. februar 2023. godine

Detalje ovog poziva možete pogledati na sljedećem linku https://www.icgeb.org/activities/meeting-and-courses/ ili se informisati putem Nacionalne kontakt osobe za saradnju Crne Gore sa ICGEB-om (ICGEB Liaison Officer):

doc. dr Jelena Zindović

Biotehnički fakultet