Razgovor sa Lukom Markovićem najboljim studentom Biotehničkog fakulteta - TVCG

Luka Marković, student treće godine osnovnih akademskih studija studijskog programa Kontinentalno voćarstvo i ljekovito bilje, Biotehničkog fakulteta Univerziteta Crne Gore, gostovao je u 14.12.2023. godine u Jutarnjem programu Dobro jutro Crna Goro na TVCG 1. Luka je 07.12.2023. godine dobio nagradu Univerziteta Crne Gore kao najbolji student Biotehničkog fakulteta (prosječna ocjena tokom studija 9.80, u prethodnoj godini 10).

Nagrađeni student je istakao da je ogromna čast primiti nagradu Univerzteta Crne Gore i da će mu to biti dodatna motivacija u daljem školovanju i usavršavanju. Cjelokupan intervju voditeljke Vanje Rakonjac sa Lukom Markovićem možete pogledati na linku u prilogu:

https://m.facebook.com/story.php story_fbid=pfbid02eGKVSsSA18wd1TrMYfsNJ9MLu2sPAvvomHHc3SmcKUmLmoHj2Mcyvi9MofVpbKGvl&id=100063562691702&sfnsn=mo&mibextid=RUbZ1f