Promocija Filološkog fakulteta

U okviru promocije Filološkog fakulteta, Bojan Minić, saradnik u nastavi na SP Crnogorski jezik i južnoslovenske književnosti, posjetio je podgoričku gimnaziju Slobodan Škerović i razgovarao sa tamošnjim maturantima o mogućnostima koje pružaju studije na nekom od naših studijskih programa. Učenici pet odjeljenja su, pored zasebnih brošura o sedam studijskih programa na Filološkom fakultetu u Nikšiću, dobili priliku da se bolje upoznaju sa svakim od njih, zatraže dodatne informacije o upisu, načinu studiranja i povoljnostima koje mogu očekivati studirajući na ovom fakultetu, kao i uputstva za stupanje u kontakt sa sekretarima studijskih programa, kod kojih se mogu detaljnije raspitivati, ukoliko budu imali još konkretnijih pitanja. Zahvaljujemo rukovodstvu i osoblju gimnazije Slobodan Škerović na ljubaznosti i interesovanju, uz nadu da će neki od njihovih učenika odabrati da nastave studije upravo kod nas.