Mjesec promocije Filološkog fakulteta: Dekan Lakić posjetio podgoričku Gimnaziju

U okviru mjeseca promocije Filološkog fakulteta UCG i njegovih studijskih programa, dekan prof. dr Igor Lakić i dr Dragana Čarapić, posjetili su Gimnaziju u Podgorici.

Maturantima je detaljno predstavljena struktura studijskih programa, naglašavajući praktičnu primjenu znanja koje se stiče na Filološkom fakultetu, kao i mogućnosti zaposlenja nakon završetka studija. U okviru prezentacije, maturanti su upoznati sa raznovrsnim programima studentske mobilnosti koji im pružaju priliku da steknu međunarodno iskustvo i prošire svoje lične i profesionalne vidike.

Zaintereresovanim maturantima su predočeni uslovi i način upisa na Filološki fakultet.