Univerzitet Crne učestvovaće na Jesenjem sajmu knjiga u Nikšiću

Univerzitet Crne Gore učestvovaće na Jesenjem sajmu knjiga „Anderva book“, u Nikšiću, od 23. do 27. septembra 2021. godine.

Na sajmu će se predstaviti izdavačka produkcija Univerziteta Crne Gore,  u organizaciji Centralne univerzitetske biblioteke.

Biće izložen bogat opus naslova stručne i naučne literature, prije svega udžbenika iz raznih oblasti nauke i umjetnosti.

Jesenji sajam knjiga organizuje JU Narodna biblioteka “Njegoš” uz podršku Opštine Nikšić. Održava se u Sportskom centru u Nikšiću, od 23. do 27. septembra 2021. godine, od 10.00 sati do 21.00 sat, a ulaz je besplatan.

Sajam će, pored izlagača, imati i bogati program, koji će okupiti predstavnike institucija i pojedince sa izuzetnim rezultatima u oblasti izdavaštva, književnosti, nauke i obrazovanja.