Ključne riječi: Sa profesorom Latinovićem o pesticidima, integralnoj zaštiti bilja i preciznoj poljoprivredi

Gost XVIII podkasta „Ključne riječi“ je prof. dr Nedeljko Latinović, redovni profesor Biotehničkog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

U podkastu Centralne univerzitetske biblioteke dr Latinović je govorio o pesticidima i efikasnosti sredstava za zaštitu bilja, integralnoj zaštiti bilja i njenoj primjeni u praksi, organskim prizvodima, te uticaju precizne poljoprivrede na poboljšanje poljoprivrednih prinosa.

Urednik i voditelj je bibliotekar Vuksan Vuksanović.

Podkast se realizuje u saradnji sa Fakultetom dramskih umjetnosti; montažu potpisuje Blažo Tatar, a produkciju Edin Jašarović.

Razgovor sa dr Latinovićem možete pogledati na YouTube kanalu CUB ili u video prilogu u nastavku: