Ključne riječi: teorija bibliotekarstva, Džesi Šir, socijalna epistemologija, identitet - prof. dr Gordana Stokić Simončić

Gost XXV  podkasta „Ključne riječi“ je prof. dr Gordana Stokić Simončić, profesorica na katedri za bibliotekarstvo i informatiku Filološkog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

U podkastu Centralne univerzitetske biblioteke profesorica Stokić govorila je o teoriji bibliotekarstva i teoretičaru Džesi Širu, socijalnoj epistomologiji, američkom i evropskom bibliotekarstvu, značaju klasifikacija u digitalnom dobu, bibliotekama i identitetu, praksama i problemima regionalnog bibliotekarstva...

Urednik i voditelj je viši bibliotekar Ognjen Savić.

Podkast se realizuje u saradnji sa Fakultetom dramskih umjetnosti; montažu potpisuje Blažo Tatar, produkciju Edin Jašarović

Razgovor sa prof. dr Novoselovim možete pogledati na YouTube  kanalu CUB ili u video prilogu u nastavku: