Ključne riječi: Sa profesoricom Novović o razvoju djece, vaspitanju, dubinskoj psihologiji, holističkom pristupu

Gost XXXI podkasta „Ključne riječi“ je prof. dr Tatjana Novović, dekanica Filozofskog fakulteta Univerziteta Crne Gore i redovna profesorica na studijskom programu Pedagogija i predškolsko vaspitanje.

Prof. dr Novović je u podkastu Centralne univerzitetske biblioteke govorila o razumijevanju i razvoju djece, prepoznavanju razvojnih ritmova, načinu na koji obrazovni sistem oblikuje djecu, holističkom pristupu, strategijama vaspitanja, obrazovnim paradigmama i tradicionalnim modelima vaspitanja...

Urednik i voditelj je bibliotekar Vuksan Vuksanović; montažu potpisuje Blažo Tatar, a produkciju dr Edin Jašarović.

Razgovor sa dr Tatjanom Novović možete pogledati na YouTube kanalu CUB ili u video prilogu u nastavku: