Svjetski dan knjige: Počeo sa radom Bibliotečki info ugao

Povodom obilježavanja Svjetskog dana knjige i autorskih prava, 23. aprila, Centralna univerzitetska biblioteka je otvorila Bibliotečki info ugao koji je izgrađen zahvaljujući donaciji kompanije Nestlé u okviru kampanje NESCAFÉ 3in1 „Start Smart“.

Riječ je o multimedijalnom bibliotečkom prostoru koji se nalazi u holu tehničkih fakulteta u Podgorici i koji je opremljen sa pet „all in 1“ računara namijenjenih studentima i svim drugim korisnicima Biblioteke za pretraživanje raznih izvora informacija, kao što su elektronski katalog Biblioteke, baze podataka, Digitalni repozitorijum.

Kompanija Nestlé je u okviru kampanje NESCAFÉ 3in1 „Start Smart“, koja je realizovana tokom prethodnih mjeseci, odvajala sredstva od prodaje NESCAFÉ 3in1 i NESCAFÉ 2in1 proizvoda i usmjerila ih ka otvaranju Bibliotečkog info ugla.