Sveučilište u Splitu: Rok 9. jun 2023.

Erasmus + konkurs za Sveučilište u Splitu

www.unist.it

Po osnovu institucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost sklopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu osoblja u akademskoj 2023/24. i 2024/2025.

Za mobilnost se može prijavljivati osoblje Ekonomskog, Elektrotehničkog, Mašinskog fakulteta i Instituta za biologiju mora, kao i akademsko/administrativno osoblje koje je uključeno u proces internacionalizacije Univerziteta Crne Gore.

Dokumentacija se, za razliku od ostalih konkursa, dostavlja direktno Sveučilištu u Splitu.

Potrebna dokumentacija, kao i uputstva za apliciranje mogu se naći na  linku:

Nije potrebno slati originalne dokumente! Prihvataju se skenirane prijave! Nepotpune prijave, te prijave pristigle nakon naznačenog roka neće se razmatrati.

Dostupna mjesta
3 mjesta za mobilnost u svrhu predavanja  ili   stručnog usavršavanja (3 STA/STT)

Više informacija uključujući uputstvo za prijavu nalazi se u  prilogu konkursa.
Period za realizaciju mobilnosti je između 1. septembra 2023.  i  31. jula 2025.

Rok za dostavljanje dokumentacije Sveučilištu u Splitu je 9. jun 2023.