Konkurs za razmjenu za Sveučilište u Splitu_STUDENTI_više oblasti_rok 27.03.2020.

Erasmus + konkurs za Univerzitet  u Splitu

www.unist.it

Po osnovu međuinstitucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost skopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu na Univerzitetu u  Splitu u akademskoj 2020/2021. godini.

Za mobilnost se mogu prijaviti  studenti Instituta za biologiju mora, Ekonomskog fakulteta, Elektrotehničkog i Pomorskog fakulteta Kotor UCG;

Dostupne su sljedeće stipendije

Nivo studija: Osnovne, master, doktorske

Oblasti studija: ekonomija, elektrotehnika, pomorstvo, oblasti zastupljene na Insitututu za biologiju mora

Broj stipendija: 5

Trajanje mobilnosti: 4 mjeseca

Sve potrebne informacije informacije kao i način apliciranja možete naći na konkursu koji je objavilo Sveučilište u Splitu:

Dokumentacija se, za razliku od ostalih konkursa, dostavlja direktno Univerzitetu u Splitu. Potrebna dokumentacija, kao i uputstva za apliciranje mogu se naći na gorenavedenom linku.

Krajnji rok za dostavljanje dokumentacije Univerzitetu u Splitu je  27. mart 2020. godine.