Rektorat, 23.02.2021

Predavanje na temu psihološke podrške osobama oboljelim od karcinoma

Predavanje "Psihološka podrška osobama oboljelim od karcinoma" biće održano danas, 23. februara 2021. godine, putem Zoom aplikacije, u 19.00 sati, u okviru kampanje za prevenciju onkoloških oboljenj #JaSamJaMogukoju su studenti Medicinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, odnosno studentska organizacija  MoMSIC, pokrenuli zajedno sa Medicinskim fakultetom UCG, Kliničkim centrom Crne Gore, a sve uz podršku kompanije Hofman La Roche, dan pokrenuli su kampanju a  pod nazivom #JaSamJaMogu.

U saradnji sa Udruženjem žena oboljelih i liječenih od karcinoma - NVO Veritas CG i psihološkinja Damire Murić i Milene Raspopović, na predavanju će se razmotriti psihološki aspekt borbe protiv karcinoma.

Članice NVO Veritas CG govoriće o svojim ličnim iskustvima i na koji način su se izborile sa karcinomom, kao i koliko je značajna prevencija.

Ovom predavanju mogu pristupiti svi zainteresovani putem linka i koda u nastavku:

Link za Zoomhttps://zoom.us/j/95981695120?pwd=TmQ1UDBlN0xKeWZ3bU9jbzJzeDhQZz09

Meeting ID: 959 8169 5120