Metodika nastave engleskog jezika sa školskim radom, 25.03.2020.

Poštovane koleginice i kolege,

U prilogu je prezentacija za predavanje iz Metodike nastave engleskog jezika sa školskim radom kao i materijal za vježbe i školski rad iz istog predmeta, sa dodatnim pojašnjenima.

Grupa studenta koja radi zadatke za deveti razred osnovne škole, dobice mejl sa materijalom potrebnim za rad.

Materijal za rad za studente koji su dobili zadatke za preostale razrede (pogledajte tabelu), već se nalazi u google ucionici za skolski rad.

Obje grupe su u prilogu takodje dobile informaciju o izvorima koje treba koristiti za pripremu zadataka. Nastavnici koji su uključeni u školski rad rado su se odazvali pozivu da školski rad zaživi, i u ovim uslovima. U skladu sa planovima rada kao i trenutnim potrebama, kako njihovim tako i našim, naznačene zadatke za školski rad postigli smo zajedničkim dogovorom.

Srdačan pozdrav,

Marija Mijušković