Nastava iz predmeta Urbana zoologija

Postovane,

predavanja će se izvoditi u vidu kabinetske nastave. Konsultacije je moguće održati kad god imaju vremena i studenti i nastavnik, te ih treba najaviti na mail adresu igorp@ucg.ac.me najmanje dva dana ranije.

Zamolio bih sve koleginice da dođu u laboratoriju S8, suteren zgrade BTF-a, desni hodnik, da preuzmu skriptu iz koje treba spremiti ispit. Skripte mozete dobiti radnim danima od 10 do 14 casova ili od mene ili od studenta demonstratora Nadje Stijepović.

1. kolokvijum će biti organizovan 08.11. u laboratoriji S8, sa početkom u 9 časova

popravni 1. kolokvijuma će biti organizovan 15.11. u laboratoriji S8, sa početkom u 9 časova

2. kolokvijum će biti organizovan 13.12. u laboratoriji S8, sa početkom u 9 časova

popravni 2. kolokvijuma će biti organizovan 20.12. u laboratoriji S8, sa početkom u 9 časova