CEF radionica 12. oktobra: Od ideje do biznisa

<span class="CyrLatIgnore">CEF</span> radionica 12. oktobra: Od ideje do biznisa

Frankofona kancelarija za zapošljavanje Univerziteta Crne Gore organizovaće jednodnevnu radionicu Od ideje do biznisa: obuka za mlade preduzetnike, u četvrtak, 12. oktobra 2023, sa početkom u 9.00 sati.

Radionicu će voditi sertifikovani CEFE trener sa više od 15 godina iskustva u mentorstvu i obukama za preduzetnike i menadžere, Jovana Novaković, koja će učesnicima kroz interaktivne zadatke i praktične vježbe pomoći da unaprijede svoje vještine komunikacije, upravljanja vremenom i kreativnosti, kao i da se upoznaju sa osnovnim elementima selekcije biznis ideja, marketing strategija i kreiranja biznis plana.

Radionica će se održati u Rektoratu Univerziteta Crne Gore. Pozivamo sve zainteresovane učesnike da se prijave mailom na: cef@ucg.ac.me