Obuka u oblasti upravljanja projektima biće održana 6. novembra

Frankofona kancelarija za zapošljavanje Univerziteta Crne Gore u ponedeljak, 6. novembra sa početkom u 10 časova, u Rektoratu UCG organizuje radionicu i predavanje  na temu upravljanja projektima o kojoj će govoriti Alexandra Aubertin, osnivačica Zero Waste Montenegro, serijska preduzetnica i sertifikovani trener u oblasti projektnog menadžmenta sa više od 17 godina menadžerskog iskustva u IBM-u.

U okviru obuke Frankofone kancelarije, a koja je za studente Univerziteta Crne Gore besplatna, polaznici će imati priliku ne samo da razviju sposobnosti upravljanja projektima, već i da kroz razmjenu sa predavačem otkriju različite mogućnosti i ideje za razvoj sopstvenog biznisa u Crnoj Gori, na temelju principa održivog razvoja. Po završetku obuke, polaznici će steći specifične vještine:

• Sposobnost da primijene ključne principe upravljanja projektima (profesionalnim i personalnim) kao osnov za donošenje odluka u poslu i svakodnevnom životu
    • Primijene teorijske koncepte i metode upravljanja projektima, uključujući upravljanje vremenom, resursima, ljudima i rizicima
    • Sagledaju mogućnosti, evaluiraju alternative, mjere performanse i implementiraju projektni ciklus u procesu rješavanja problema
    • Osmisle i sprovedu preduzetničke ideje, posebno na polju održivih inovacija

Nakon obuke, polaznicima će biti uručeni sertifikati. Obuka će se održati na francuskom i/ili engleskom jeziku, pa je neophodno poznavanje jednog od jezika na minimum B1 nivou.

Pozivamo sve zainteresovane studente da se prijave mailom na cef@ucg.ac.me.

U prijavi studenata neophodno je naglasiti ime i prezime, nivo studija i fakultet, kao i nivo poznanja engleskog i/ili francuskog jezika.