Prezentacija publikacije: Prijedlog neobične maršrute Balkanom – Crna Gora i Srbija

U organizaciji Frankofone kancelarije za zapošljavanje Univerziteta Crne Gore i Francuske ambasade u Crnoj Gori, u četvrtak, 18. aprila 2024. sa početkom u 11.00, u Plavoj sali Rektorata Univerziteta Crne Gore biće predstavljena publikacija „Prijedlog neobične maršrute Balkanom – Crna Gora i Srbija“, objavljene februara 2024. godine u kolekciji Turizam i Društvo, francuske izdavačke kuće LHarmattan.

Ovaj događaj, organizovan u okviru proslave Frankofonije u Crnoj Gori, okupiće urednike i autore publikacije sa Univerziteta Paul Valery Montpellier 3 iz Francuske, Univerziteta Crne Gore (Fakultet za turizam i hotelijerstvo i Filološki fakultet) i predstavnike turističkih agencija specijalizovanih za doček frankofonih gostiju. Nakon prezentacije, koja će se održati na francuskom jeziku, biće upriličena i edukativna radionica za nastavnike francuskog jezika crnogorskih srednjih škola.