Online radionica o pokretanju podkasta u okviru ABCD projekta - ‘Podcast Experience Workshop’

Online radionica o pokretanju podkasta u okviru <span class="CyrLatIgnore">ABCD</span> projekta - <span class="CyrLatIgnore">‘Podcast Experience Workshop’</span>

Budapest Metropolitan University (METU) iz Mađarske i Budapest Metropolitan University University American College Skopje (UACS) organizuju online radionicu ‘Podcast Experience Workshop u okviru projekta ABCD. Radionica je zakazana za 22. april 2024. godine od 12 do 14h.

Ova sesija prilagođena je svim entuzijastima podkastinga, bez obzira na to da li je u pitanju početnik, neko ko ima u pripremi ideju za podkast ili iskusan podkaster. Osmišljena je tako da nudi dragocjene uvide o pokretanju podkasta i priliku za umrežavanjem, ali i priliku učesnicima da pokažu svoju kreativnost i učestvuju u uzbudljivom podkast takmičenju.

Registracija je otvorena do 17. aprila, a možete se registovati putem linka: https://forms.gle/s4w21fnmLLHyjDz46.