Inovativna rješenja u učenju – besplatan kurs namijenjen profesorima i predavačima

Ovaj kurs se pohađa online i u pitanju je self-paced kurs koji podrazumijeva da sami određujete tempo rada koji vama odgovara. Namijenjen je svim profesorima i predavačima koji žele da, kroz pohađanje ovog kursa i aktivno učešće, unaprijede svoje pedagoške vještine i znanje, npr. korišćenjem inovativnih strategija za procjene usmjerenih na učenike, kroz learning aktivnosti baziranim na radu, i integrisanjem strategija obrazovanja za osobe s invaliditetom pri kreiranju plana nastave.

Na kraju kursa, u znak uspješno završene obuke, svim polaznicima će biti dodijeljen “Ulysseus digital badge”.

Metoda: Online

Nivo: Bečelor, master i doktorske studije

Ciljna grupa: Nastavno i vannastavno osoblje UCG-a

Jezik: Engleski

Akademska godina: 2023/2024

Kurs organizuje: Haaga-Helia Univerzitet primijenjenih nauka

Rok za registraciju: 31. mart 2024.

Link za registraciju

Očekivani ishodi pohađanja kursa:

Unapređenje pedagoških vještina i uvid u Ulysseus pedagogiju.

Sadržaj:

• Design in learning - predstavlja okvir koji podržava iskustvo u procesu učenja, odnosi se na odluke o tome šta, kada, gdje i kako podučavati;
  • Učenje zasnovano na radu;
  • Model četvorostruke spirale;
  • Obrazovanje za osobe s invaliditetom.

Za više informacija posjetite stranicu.