Konkurs za studente Ekonomskog fakulteta: Proučavanje kultura i unapređenje vještina za preseljenje biznisa

Po osnovu članstva u Ulysseus alijansi, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs  za učešće studenata osnovnih studija Ekonomskog fakulteta u kombinovanom intenzivnom programu (Blended intensive programme) na temu: Proučavanje kultura i unapređenje vještina za preseljenje biznisa (Explore Cultures and Enhance Skills in Business Relocation).

Kombinovani intenzivni program (BIP) predstavlja mobilnost koja će se dijelom održati u onlajn formatu, dok će se fizički dio realizovati na instituciji organizatora programa (Univerzitet primjenjenih nauka Haga-Helia):

1. Online  - početni sastanak sa predavačima
  2. Uživo -  petodnevna intenzivna radionica na Univerzitetu primjenjenih nauka Haga-Helia (20.05.2024. - 24.05.2024.)

Ključni ishodi učešća u programu:

• Timski rad
  • Interkulturalna komunikacija
  • Rješavanje realnih problema
  • Kritičko razmišljanje
  • Vještine prezentovanja

Ključne informacije:

• Mjesto održavanja fizičkog dijela programa: Univerzitet primjenjenih nauka Haga-Helia , Helsinki, Finska
  • Ko može da se prijavi: studenti osnovnih studija Ekonomskog fakulteta
  • Broj dostupnih stipendija: 1 (ili više, u zavisnosti od dostupnog budžeta partnera)
  • Datum virtuelnog dijela programa: 25. april
  • Datum fizičkog dijela programa: 20.05. - 24.05.
  • Potrebno znanje jezika: Engleski B2 nivo

Rok za prijavu: 09.04. (23:59 CET)

Više informacija o programu i načinu prijave se nalazi na stranici.