Produžen rok za prijavu studenata za program Univerziteta u Đenovi: Accessible Tourism in Protected Areas

Po osnovu članstva u Ulysseus alijansi, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs  za učešće studenata osnovnih i master studija u kombinovanom intenzivnom programu (Blended Intensive Programme). Kombinovani intenzivni program (BIP) predstavlja mobilnost koja će se dijelom održati u onlajn formatu, dok će se fizički dio realizovati na instituciji organizatora programa (Univerzitet u Đenovi).

Univerzitet u Đenovi organizuje intenzivni program u kombinovanom formatu, na temu dostupnosti turizma u zaštićenim područjima. Ovaj sveobuhvatni program kombinuje iskustva učenja na licu mjesta i onlajn, promovišući interaktivnost i timski rad.

1. Online - Početni sastanak sa predavačima i predavanja
  2. Uživo - Petodnevna intenzivna radionica na Univerzitetu u Đenovi (15.07.2024. - 19.07.2024)

Ključne informacije:

• Mjesto održavanja fizičkog dijela programa: Univerzitet u Đenovi, Italija
  • Ko može da se prijavi: studenti osnovnih i master studija Fakulteta za turizam i hotelijerstvo, Ekonomskog fakulteta, Fakulteta političkih nauka i Arhitektonskog fakulteta
  • Broj dostupnih stipendija:
  • Datum virtuelnog dijela programa: 20.05.2024. - 24.05.2024.
  • Datum fizičkog dijela programa: 15.07.2024. - 19.07.2024.
  • Potrebno znanje jezika: Engleski B2 nivo

Rok za prijavu: 25.04. (23:59 CET)

Više informacija o programu i načinu prijave se nalazi na stranici.