"British Journal of Sports Medicine" angžovao urednika sa Univerziteta Crne Gore

<span class="CyrLatIgnore"> "British Journal of Sports Medicine"</span> angžovao urednika sa Univerziteta Crne Gore
Ko-direktor Balkanskog instituta za nauku i inovacije, prof. dr Stevo Popović je novi pomoćnik glavnog i odgovornog urednika u prestižnom časopisu "British Journal of Sports Medicine (BJSM)"

"British Journal of Sports Medicine" je prvorangirani časopis u kategoriji sportskih nauka prema "Clarivate Analytics" bazi podataka (Q1, IF: 18,4), kao i prema "Scopus" bazi podataka (Q1, Citescore: 25,1).

- Veliko mi je zadovoljstvo što je dr Stevo Popović prihvatio moj poziv da se pridruži uredništvu BJSM kao pomoćnik glavnog i odgovornog urednika. Dr Popović je trenutno ko-direktor Balkanskog instituta za nauku i inovacije i bivši dekan Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore. Njegov istraživački fokus je usmjeren na fizičke aktivnosti i zdravlje stanovništva sa impresivnom listom publikacija. Očekujem da će biti vrijedan član našeg tima - istakao je glavni i odgovorni urednik BJSM, prof. dr Džonatan Drezner, u javnom obraćanju uredništvu predmetnog časopisa.