Univerzitet Haaga – Helia organizuje hibridni seminar: Generativno upravljanje informacijama u poslovanju, poboljšano vještačkom inteligencijom

Kome je seminar namijenjen:

Seminar je dizajniran za preduzeća koja žele da iskoriste mogućnosti vještačke inteligencije, za rast i razvoj svojih poslovnih modela i povećanje efektivnosti u poslovanju.

Provajderima alata i rješenja koja koriste vještačku inteligenciju, zainteresovanima za nove poslovne mogućnosti i tehnologije za rješavanje trenutnih ograničenja generativne veštačke inteligencije.

Stručnjacima za vještačku inteligenciju koji žele da podijele i razmijene svoja znanja i iskustva.

Teme koje će biti obrađene:

Primjena generativne vještačke inteligencije u svrhu pomoći kompanijama u kreiranju, organizovanju i pristupanju svojim informacijama.

Integracija generativne vještačke inteligencije u poslovne procese preduzeća.

Prikazivanje upotrebe generativne vještačke inteligencije u različitim oblastima i slučajevima.

Ograničenja i rizici vezani za primjenu generativne vještačke inteligencije u poslovanju.

Rješavanje ograničenja i rizika u vezi sa upotrebom generativne veštačke inteligencije u poslovanju.

Vrijeme: 8. Maj u 8:30h

Link za prijavu možete naći ovdje.