Predavanja „Moja karijera u sajber bezbjednosti“ 31. maja na UCG

Ulysseus Inovacioni Hab za sajber bezbjednost Univerziteta Crne Gore organizuje predavanja pod nazivom „Moja karijera u sajber bezbjednosti“.

Predavanja su dominantno namijenjena studentima koji žele da grade karijeru u sajber bezbjednosti i otkriju pojedinosti sa kojima se svakodnevno suočavaju profesionalci iz ove oblasti. Cilj predavanja je da studenti steknu bolji uvid u mnoštvo mogućnosti i bogatstvo karijernih puteva koji se nudi i otvara u oblasti sajber bezbjednosti, kako u zemlji tako i u inostranstvu. Tim povodom, stručnjaci iz date oblasti će na osnovu svog bogatog iskustva govoriti o raznim zanimljivim i izazovnim slučajevima sa kojima su se susretali.

Predavanja će održati: g. Radosav Puzović, dugogodišnji sistem inženjer; g. Branko Džakula, stručnjak za informacionu bezbjednost; g. Zlatko Stjepović,stručnjak iz oblasti IT infrastrukture; g. Krenar Kepuska, predavač iz oblasti sajber bezbjednosti na Univerzitetu A.U.K. (RIT Kosovo – Univerzitet u Prištini).

Molimo vas da se registrujete na linku

Mjesto: Plava sala, Rektorat Univerziteta Crne Gore

Vrijeme: 31. maj u 15:00h

Agendu događaja možete naći u prilogu.