Nova objava - 06.03.2022 06:42obavjestenje

Postovane kolege,

studentkinja Ana Šcekic me obavijestila da ste imali neka pitanja vezano za  termine i način održavanja vježbi, pa bih rekla  da to prethodno nije usaglašeno sa vama. Zato sam htjela da vas informišem da će vježbe petkom  biti organizovane i u trećem terminu, prema redovnom rasporedu.  Dvije prethodne vježbe  koje smo imali na fakultetu ( druga i treća vježba) će biti nadoknadjene idućeg petka u terminu treće grupe. Koleginica Šćekič mi je rekla da ste pitali da li se vježbe mogu organizovati online..Nije problem, možemo organizivati u terminu treće grupe petkom online vježbe, ukoliko vam tako više odgovara, samo me obavijestite o tome. Program rada je ostao isti kao i prošle godine...Materijal za rad se nalazi na moodle platformi, a imate ga i na ovom sajtu.takodje mozete doći na fakultet da vam dam materijal. Radne sveske i domaci zadaci koje ste radili prosle godine mogu vam koristiti i ove godine, s tim što kolokviranje treba da se ponovi da bi ostvarili poene.. (poeni ostvareni prosle godine se ne vrednuju za ovu godinu).  Termin konsultacija je četvrtkom od 15.30h, ali mi mozete predloziti jos neki termin koji vam više odgovara. Pišite mi ako imate nekih pitanja, predloga, sugestija...pošaljite mi kontakt vašeg kolege predstavnika, kako bi unaprijedili razmjenu informacija.. u prilogu vam  šaljem program rada..

Predmetni nastavnik

prof. dr Mirjana Bojanić Rašović