Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- Digitalne telekomunikacije 13.12.2019
Popravni kolokvijum
- PROJEKTOVANJE POMOĆU RAČUNARA U EES 13.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- TEHNIKA VISOKOG NAPONA 13.12.2019
Termin II kolokvijuma je utorak, 17.12.2019. u 17:00h, sala 106
- ZAŠTITA PODATAKA I SISTEMA 13.12.2019
Termin održavanja II kolokvijuma
- EKSPLOATACIJA I PLANIRANJE EES 13.12.2019
Pregled bodovnog stanja nakon popravnog kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE II 13.12.2019
Rezultati popravnog kolokvijuma, smjer EA
- ELEKTRODISTRIBUTIVNI SISTEMI 13.12.2019
Termin za predaju domacih zadataka
- INŽENJERSKA GRAFIKA I DOKUMENTACIJA 13.12.2019
Rezultati polaganja III kolokvijuma (13.12.2019.)
- INŽENJERSKA GRAFIKA I DOKUMENTACIJA 13.12.2019
Rezultati polaganja III kolokvijuma (13.12.2019.)
- UVOD U ELEKTRIČNE MAŠINE I TRANSFORMATORI 12.12.2019
Spisak studenata prijavljenih za obilazak HE Piva
- ROBOTIKA I FLEKSIBILNI PROIZVODNI SISTEMI 12.12.2019
Bodovno stanje nakon izrade trećeg testa
- FIZIČKO-TEHNIČKA MJERENJA 12.12.2019
Termin kolokvijuma
- ARHITEKTURA RAČUNARA 12.12.2019
Novi termin popravnog kolokvijuma
- OSNOVI RAČUNARSTVA I 12.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI 12.12.2019
Obnova I kolokvijuma i laboratorijske vjezbe
- ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI 12.12.2019
Obnova I kolokvijuma i laboratorijske vjezbe
- Digitalne telekomunikacije 12.12.2019
Termin za četvrtu lab. vježbu
- OSNOVI DIGITALNIH TELEKOMUNIKACIJA 12.12.2019
Termin za četvrtu lab. vježbu
- PROJEKTOVANJE POMOĆU RAČUNARA U EES 12.12.2019
Termin nastave za 13.12.2019.
- MENADŽMENT U ICT 12.12.2019
Raspored prezentacija seminarskih radova
- MULTIMEDIJALNI SISTEMI 12.12.2019
Rezultati drugog kolokvijuma i termin popravnog kolokvijuma
- DIGITALNA ELEKTRONIKA 11.12.2019
Materijal za VHDL
- TEHNIKA VISOKOG NAPONA 10.12.2019
Materijal 10
- MATEMATIKA III 10.12.2019
Rezultati kolokvijuma
- MATEMATIKA III 10.12.2019
Rezultati kolokvijuma
- Engleski jezik III 10.12.2019
Kolokvijum - datum
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 10.12.2019
Termin kolektivnih konsultacija
- TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 09.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 09.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- RAČUNARSKE MREŽE 09.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- KOMUTACIONI SISTEMI 09.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA 09.12.2019
Rezultati II kolokvijuma
- OSNOVI RAČUNARSTVA 09.12.2019
Četvrti domaći
- Engleski jezik III 09.12.2019
termin kolokvijuma i prostorija - 09.12.2019 10:57
- Engleski jezik III 09.12.2019
Promjena termina i sale - 09.12.2019 10:59
- DIGITALNA OBRADA SIGNALA 09.12.2019
Termin drugog kolokvijuma
- TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 09.12.2019
Vježbe WFQ - 2019
- ZAŠTITA PODATAKA I SISTEMA 09.12.2019
Popravak laboratorijskih vježbi
- DIGITALNA ELEKTRONIKA 09.12.2019
Termin nastave
- ENGLESKI JEZIK I 09.12.2019
Rezultati kolokvijuma - Engleski jezik I
- OSNOVI ANALOGNIH TELEKOMUNIKACIJA 09.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- RAČUNARSKE MREŽE 09.12.2019
Popravni lab. test
- ENERGETSKA ELEKTRONIKA 08.12.2019
Drugi ciklus laboratorijskih vježbi
- Engleski jezik III 08.12.2019
Nova objava - 08.12.2019 09:07
- Engleski jezik III 08.12.2019
Nova objava - 08.12.2019 09:08
- VISOKONAPONSKE MREŽE I VODOVI 08.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma je srijeda,11.12. 2019., u 12h, sala 106
- ELEKTRANE 07.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- ANALIZA ELEKTROENERGETSKIH SISTEMA I 06.12.2019
Termin lab. vježbe 3
- ELEKTRODISTRIBUTIVNI SISTEMI 06.12.2019
Termin zavrsnog ispita
- PROJEKTOVANJE POMOĆU RAČUNARA U EES 06.12.2019
Termini za popravni kolokvijum i zavrsne ispite
1 ... 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 ... 345