Održan drugi trening treće generacije Student business hub programa

U subotu, 19. marta održan je drugi trening treće generacije polaznika Student Business Hub programa, pod nazivom “Komunikacijom i dijalogom do uspjeha”. Program pohađaju studenti Univerziteta Crne Gore, a edukativni program realizuje Karijerni centar Univerziteta Crne Gore u saradnji sa kompanijom Balance to business. Pomenuta radionica je, druga po redu, od ukupno 6 radionica koliko je programom predviđeno. Radionice i treninzi se održavaju u prostorijama Rektorata Crne Gore.

Tokom ovog susreta polaznici su imali priliku da savladaju osnove uspješne komunikacije kao i da prepoznaju i prevaziđu barijere u komunikaciji. Takođe, radionica im je omogućila dublje upoznavanje sebe, otkrivanje svog tipa ličnosti i vježbanje timskog rada.

Program je realizovan u četiri cjeline kroz praktične vježbe i alate, u okviru koga će učesnici imati priliku da izađu iz zone komfora i počnu koračati naprijed u razvoju svojih komunikacionih vještina.

Studenti će nakon završene obuke Student Business Hub, dobiti sertifikat kao potvrdu o uspješno odrađenom programu.