Održan treći trening u okviru Student Business Hub programa

U Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru održan je treći po redu trening u okviru besplatne obuke Student Business Hub koju realizuje Karijerni centar Univerziteta Crne Gore u saradnji sa kompanijom Balance to business.

Tokom trećeg treninga obrađena je tema davanja i primanja feedback-a. Polaznici su imali priliku da nauče kako na adekvatan način dati feedback ali i kako da negativne povratne reakcije ne prihvataju kao nešto loše, već kao konstruktivno usmjerenje kako da određenu stvar rade na što kvalitetniji način.

Pored Jelene Vuletić kao glavnog preavača, na ovom treningu riječ je imao i Dejan Petković, osnivač uspješne i inovativne kompanije Coinis, koji je sa studentima podijelio svoju inspirativnu priču o profesionalnom razvoju.