Pridruži se Viber zajednici Univerziteta Crne Gore

Komunikacijski i PR centar podsjeća sve posjetioce sajta ucg.ac.me da se pridruže Viber zajednici Univerziteta Crne Gore. Ova Viber zajednica je pokrenuta kako bi pružila brzo i jednostavno informisanje o svim relevantnim aspektima studijskih programa, naučnih istraživanja, programa mobilnosti, stipendija, ljetnjih škola, radionica, seminara, obuka, studentskih aktivnosti, javnih događaja, priča alumnista i još mnogo toga.

Pozivamo vas da se pridružite zajednici klikom na link.

Osim informisanja, u sklopu Viber zajednice moći ćete da učestvujete u anketama i pomognete nam u kreiranju budućih sadržaja, ali i da pozovete sve prijatelje ili kolege sa fakulteta koji bi željeli da prate aktuelnosti sa Univerziteta.

Zapratite nas na i na društvenim mrežama i prvi saznajte sve o novostima na Univerzitetu Crne Gore: