Prijava ispita za septembarski ispitni rok

PRIJAVA ISPITA za septembarski ispitni rok za studijsku 2021/22. godinu obaviće se od 11. do 18. jula 2022. godine na šalterima Studentske službe i elektronski u terminu od 9 do 13h.

PROCEDURA PRIJAVE ISPITA:

- Preuzeti formular za prijavu ispita (formular za prijavu ispita dostupan je u prilogu obavještenja);

- Čitko popuniti tražene podatke i potpisati formular, obavezno upisati kontakt telefon;

- Uplatiti 5,00€ po ispitu, u skladu sa Odlukom UO UCG, na žiro račun Filološkog fakulteta 510-92403-57.

Ukoliko se prijava šalje elektronski potrebno je skenirati formular zajedno sa uplatnicom i poslati KAO JEDAN DOKUMENT na mailove Studentske službe koji su dostupni na sajtu Filološkog fakulteta.

Napomene:

Za septembarski ispitni rok mogu se prijaviti isključivo predmeti koji su prijavljeni na početku studijske godine.

Studenti koji nijesu izmirili finansijske obaveze po osnovu školarine, dužni su da na posebnoj uplatnici uplate zaostali dug u skladu sa odlukom UO UCG, jer NEĆE biti u mogućnosti da prijave ispite za septembarski ispitni rok.