Univerzitet Crne Gore učestvovaće na Internacionalnom sajmu knjiga Podgorica 2020

Univerzitet Crne Gore će učestvovati na Šestom internacionalnom sajmu knjiga Podgorica 2020, koji će se, u organizaciji Glavnog grada Podgorica i uz podršku Ministarstva kulture i Ministarstva prosvjete održati od 29. septembra do 3. oktobra u Bemax Areni.

Kroz zajednički nastup sa svojim organizacionim jedinicama, Univerzitet Crne Gore će predstaviti svoju izdavačku produkciju, u organizaciji Centralne univerzitetske biblioteke.

Biće izložen bogat opus naslova stručne i naučne literature, prije svega udžbenika iz raznih oblasti nauke i umjetnosti.