Konkurs za Univerzitet u Evori u okviru konzorcijuma univerziteta AMIGO_PMF (Biologija)_rok za prijavu 30. mart

Erasmus + konkurs za razmjenu za Univerzitet u Evori u okviru AMIGO konzorcijuma (grupa univerziteta u Portugaliji)

Po osnovu institucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost sklopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu u okviru AMIGO konzorcijuma.

Za mobilnost se mogu prijavljivati  studenti i akademsko osoblje Prirodno-matematičkog fakulteta (BIOLOGIJA)

Broj stipendija:

Studenti: 2 stipendije po 3 mjeseca

Akademsko osoblje: 1 mobilnost u trajanju od 12 dana (10+2 dana)

Prijava se vrši direktno putem linka: https://siiue.uevora.pt/auth

Kandidati se moraju registrovati i dobiti kredencijale kako bi mogli da se prijave.

VAŽNO: SVE POTREBNE INFOMACIJE U VEZI SA POTREBNOM DOKUMENTACIJOM I KRITERIJUMIMA ZA IZBOR STUDENATA I OSOBLJA DOSTUPNI SU U TEKSTU POZIVA U PRILOGU.

• ROK ZA PRIJAVU: Prvobitni rok je bio do 26. februara, ali je produžen do 31. marta 2021.