Raspisan Oglas za dodjelu novčanih sredstava za poboljšanje uslova stanovanja zaposlenih na Univerzitetu Crne Gore

Komisija za dodjelu novčanih sredstava za poboljšanje uslova stanovanja i za rješavanje stambenih potreba zaposlenih na Univerzitetu Crne Gore dodjelom novčanih sredstava (kredita), uz prethodno ovlašćenje Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore,  raspisala je Oglas.

Oglas za dodjelu novčanih sredstava za poboljšanje uslova stanovanja zaposlenih na Univerzitetu Crne Gore je objavljen u Biltenu Univerziteta Crne Gore,  juče, 2. novembra 2020. godine.

Rok za podnošenje Zahtjeva za dodjelu novčanih sredstava za poboljšanje uslova stanovanja zaposlenih na Univerzitetu Crne Gore je 20 dana od dana objavljivanja Oglasa u Biltenu Univerziteta Crne Gore.

U prilogu je Oglas i Obrazac.