Panel „Budi i ti dio uspješnih priča - Iskoristi EU programe!“

Generalni sekretarijat Vlade, u okviru projekta "Ja za Evropu, Evropa za mene" (EU4ME) koji finansira Evropska unija, a sprovodi UNDP, u saradnji sa nacionalnom Erasmus kancelarijom i Univerzitetom Crne Gore , organizuje panel „Budi i ti dio uspješnih priča - Iskoristi EU programe!“

Panel će biti održan sjutra u Studentskom sportsko-kulturnom centru Univerziteta Crne Gore, sa početkom u 11:00 sati.

U uvodnom dijelu govoriće šefica nacionalne Erasmus kancelarije Vanja Drljević i zamjenica šefa sektora za saradnju u Delegaciji EU u Crnoj Gori, Audrone Urbonaviciute.

Nakon uvodnih obraćanja svoja iskustva podijeliće sadašnji i svršeni studenti, korisnici EU programa: Jole Knežević (UCG), Anđela Mićanović (UCG), Lazar Pavićević (UDG), Luka Račić (UDG), Ines Odalović (UNIM), Dragan Čabarkapa (UCG) i Denis Tahirović (UCG).

Moderator panela će biti Nikolina Radulović iz Centra za međunarodnu saradnju i razvoj karijere Univerziteta Crne Gore.

Imajući u vidu značaj programa Erasmus+ za obrazovanje i obuku mladih, skup će biti prilika da studenti, koji su zainteresovani da iskoriste mogućnosti za usavršavanje u inostranstvu, dobiju korisne informacije.

Agenda događaja nalazi se u nastavku.