Ljetnja škola o migraciji i mobilnosti na Balkanu

UniAdrion i Univerzitet politehnike Marche organizuju drugo izdanje Ljetnje škole na temu „Migracija i mobilnost na Balkanu“, koja će se održati u Ankoni (Italija) od 9. do 13. septembra 2019. godine.

Ovogodišnje izdanje će ugostiti predavače od ključne važnosti u evropskom akademskom svijetu, kao što su Rusel King sa Univerziteta u Saseksu, Milica Uvalić sa Univerziteta u Peruđi, Đulija Betin, sa Univerziteta politehnike Marche, Stefano Biankini, sa Univerziteta u Bolonji, Eralba Cela, sa Univerziteta u Milanu i INRCA, kao i mnoge druge.

Troškovi ljetnje škole, obroci i smeštaj će biti pokriveni od strane Univerziteta politehnike Marche, dok putni troškovi neće biti obezbijeđeni.

Program ovogodišnje Ljetnje škole namijenjen je studentima magistarskih i doktorskih studija, istraživačima i službenicima koji rade u oblasti migracija.

Za više informacija posjetite stranicu: https://bit.li/2I6Uk4k.

U prilogu je više informacija o Ljetnjoj školi, kao i prijavni obrazac.