Razmjena iskustva administrativnog osoblja Univerziteta Crne Gore i Poljske

Komunikacijski i PR centar i Kancelariju za međunarodnu saradnju Univerziteta Crne Gore danas je, posredstvom Erasmus + razmjene administrativnog osoblja, posjetila Karolina Kalinowska sa Akademije likovnih umjetnosti Univerziteta u Gdanjsku (Poljska).

Karolina je upoznata sa organizacijom rada Univerziteta Crne Gore, predstavljene su joj komunikacione aktivnosti koje se sprovode na nivou cijelog Univerziteta i 19 organizacionih jedinica zasebno, kao i aktivnosti kojima je posvećena Kancelarija za međunarodnu saradnju.

Ona je kazala da je raduje činjenica što će jedan student sa poljske Akademije likovnih umjetnosti provesti zimski semestar na Fakultetu likovnih umjetnosti na Cetinju, te da će i ona sama posjetiti FLU narednih dana.