Održana radionica "Zeleno preduzetništvo u turizmu"

U ponedjeljak, 12. decembra na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo u Kotoru održana je radionica "Zeleno preduzetništvo u turizmu", u organizaciji Frankofone kancelarije za zapošljavanje. Kroz predavanja, interaktivne diskusije, prezentacije studija slučaja i igre provjere znanja, gotovo 50 studenata imalo je priliku da unaprijedi znanja i vještine u oblasti održivih inovacija u turizmu i modela zelene ekonomije u turističkoj privredi. Studenti su aktivnim učešćem u radionici koju je moderirao doc. dr Ilija Moric ukazali na to da prepoznaju značaj ovih tema za razvoj karijera u turizmu, kao i uopšte dalje unapređenje turističke ponude u Crnoj Gori. Najaktivnijim i najupješnijim polaznicima Frankofona kancelarija za zapošljavanje obezbijedila je i prigodne nagrade.