Prezentacija stipendija za jednogodisnje Master studije

Direktor Frankofone škole za administraciju i menadžment (ESFAM), Nicolas Mainetti, održaće u utorak, 21. februara (12h) u Rektoratu Univerziteta Crne Gore, prezentaciju Master programa i stipendija koje su na raspolaganju našim studentima

Osnovan 1994. u Sofiji kao institut Frankofone univerzitetske agencije (AUF-a), ESFAM nudi jednogodišnje studijske programe zahvaljujući kojima se mogu dobiti master diplome prestižnih francuskih i belgijskih univerziteta. Uzimajući u obzir značaj francuskog jezika za savremeno korporativno poslovanje ali i administraciju u okvirima EU, ESFAM obrazuje visokokvalifikovane stručnjake za upravljanje administracijom i kompanijama, kako bi doprinijeli razvoju zemalja Centralne i Istočne Evrope.

Pozivamo sve zainteresovane studente svih godina studija da prisustvuju prezentaciji o mogućnosti subvencionisanog studiranja na ESFAM-u. Prijave putem mail-a na: cef@ucg.ac.me.