Polazna istraživanja/ mr Mihailo Micev/ Elektrotehnički fakultet

UNIVERZITET CRNE GORE

ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET - PODGORICA

O B A V J E Š T E NJ E

MSc Mihailo Micev, javno će obrazložiti ciljeve i očekivane rezultate, kao i izložiti istraživački program sa uslovima za uspješan završetak doktorske disertacije pod radnim nazivom:

"Novi pristupi u identifikaciji i optimizaciji parametara glavnih komponenti sistema za regulaciju pobude sinhronih generatora"

dana 08. 10. 2021. godine u 10,00 sati

u Svečanoj sali tehničkih fakulteta u Podgorici, pred Komisijom u sastavu:

1. Prof. dr Saša Mujović, Elektrotehnički fakultet Univerziteta Crne Gore, predsjednik,
  2. Prof. dr Gojko Josimović, Elektrotehnički fakultet Univerziteta Crne Gore, član,
  3. Prof. dr Vladan Vujičić, Elektrotehnički fakultet Univerziteta Crne Gore, član,
  4. Prof. dr Milovan Radulović, Elektrotehnički fakultet Univerziteta Crne Gore, komentor  i
  5. Doc. dr  Martin Ćalasan, Elektrotehnički fakultet Univerziteta Crne Gore, mentor.