Doktorska disertacija/ mr Dragana Ćirović/ Ekonomski fakultet

Ekonomski fakultet iz Podgorice obavještava javnost da će studentkinja doktorskih studija mr Dragana Ćirović javno braniti polazna istraživanja teme doktorske disertacije „Razvoj modela otvorenih i zatvorenih inovacija u funkciji konkurentnosti mikro, malih i srednjih preduzeća u Crnoj Gori“ pred Komisijom za ocjenu podobnosti doktorske teze i kandidata u sljedećem sastavu:

-Doc. dr Mirjana Kuljak, Ekonomski fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore, predsjednik;

-Prof. dr Marina Dabić, Ekonomski fakultet u Zagrebu, Sveučilište u Zagrebu, Republika Hrvatska, mentor;

-Prof. dr Boban Melović, Ekonomski fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore, komentor;

-Prof. dr Slavica Mitrović Veljković, Fakultet tehničkih nauka, Univerzitet u Novom Sadu, Republika Srbija, član;

-Doc. dr Tamara Backović, Ekonomski fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore, član.

Odbrana će se održati 18.11.2022.godine u 09,30 sati u Sali TEMPUS na Ekonomskom fakultetu u Podgorici.