Preporuka za način organizovanja nastave i predispitnih provjera znanja na UCG

Svim dekanima organizacionih jedinica Univerziteta Crne Gore, rektor UCG prof. dr Danilo Nikolić, uputio je Preporuku za način organizovanja nastave i predispitnih provjera znanja.

Preporuka je na snazi 15 dana od dana donošenja iste, a odnosi se na to da se nastava i planirane provjere znanja (kolokvijumi) na Univerzitetu Crne Gore organizuju na daljinu. U slučaju da ne bude izvodljivo organizovati provjere znanje onlajn putem, iste će se odložiti za narednih 15 dana, odnosno za vrijeme trajanja ove Preporuke.

Svim studentima i zaposlenima na Univerzitetu Crne Gore želimo dobro zdravlje, uz nadu da ćemo kao i do sada održati kvalitet nastave na Univerzitetu na najbolji i najbezbjedniji način.