Poziv za učešće na radionocu Tricie Bertram Gallant

Programska kancelarija Savjeta Evrope u Podgorici poziva sve zainteresovane studente, pripradnike akademskog i administrativnog osoblja za učešće na onlajn radionicu Etika kod studenata, koja je organizovana ispred projekta „Kvalitetno obrazovanje za sve" u okviru zajedničkog programa Evropske unije/Savjeta Evrope „Horizontalni facility za zapadni Balkan i Tursku 2019-2022.“

Prezentacija će se održati 9. decembra 2020. godine od 15:00 – 16:30h, a održaće je gospođa Tricia Bertram Gallant, direktorica Kancelarije za akademski integritet na Univerzitetu San Diego, Kalifornija. Takođe, bitno je istaći da gospođa Bertram Gallant ima 17 godina iskustva u radu na liderskim pozicijama za Međunarodni centar za akademski integritet (ICAI) i aktivan je pisac u ovoj oblasti.

Link za priključivanje radionici i uputstvo korišćenja Zoom aplikacije sa simultanim prevođenjem engleskog jezika: