Konkurs: Mjesto IT asistenta za studenta završne godine studija

Kompanija FUTURE CORPORATION bavi se finansijskim konsaltingom i posluje na međunarodnom tržištu. Trenutno ima oko 50 zaposlenih, naših i stranih državljana. Zvaničan jezik u kompaniji je engleski. Poslovanje se u najvećem obimu oslanja na sektor informacionih tehnologija. Sjedište kompanije je u Podgorici, u Studentskoj ulici.

Trenutno je otvorena pozicija u inžinjerskom dijelu IT sektora: IT asistent

Dužnosti i odgovornosti:

• instalacije, konfiguracije i upravljanje desktop računara, IP telefona, perifernih uređaja i telekomunikacione opreme
  • osiguravanje kontinuirane svakodnevne podrške krajnjim korisnicima - hardver, softver i instalacije slabe struje, implementacija krajnjih korisnika (postavljanje opreme za nova radna mjesta)
  • podrška korisnicima u svakodnevnim aktivnostima (lokalno ili daljinski)
  • komunikacija sa provajderima mobilne telefonije i Interneta (mreža, telefon)
  • opremanje novih kancelarija i pomoć u izradi instalacija slabe struje
  • monitoring postojećeg sistema (lokalne LAN mreže, WiFi mreže, WAN konekcija)

Potrebne kvalifikacije:

• student završne godine studija
  • osnove poznavanja rada na računaru
  • osnove lan mreža
  • engleski jezik – sporazumijevanje

Kompanija nudi:

• rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • dobre uslove rada

Konkurs je otvoren do ponedjeljka, 12. novembra.

Ako želite da postanete dio tima kompanije pošaljite vaš CV na email: andrija.kosovic@limitforex.com

Izvor fotografije