Program stažiranja Američke privredne komore (AmCham) i Karijernog centra

Američka privredna komora u saradnji sa Karijernim centrom Univerziteta Crne Gore obezbjeđuje 45 praksi u kompanijama i na poslovima koje možete vidjeti OVDJE.

Program omogućava studentima tromjesečnu praksu u kompanijama članicama AmCham-a i trajaće od 9. septembra do 9. decembra 2019. godine.

Pozivamo sve studente završnih godina studija da apliciraju i iskoriste prilike koje im se nude!

Posebno ističemo mogućnost nastavka angažmana u kompanijama/organizacijama nakon obavljenog stažiranja.

Studenti se mogu prijaviti do 28. maja 2019. godine, putem maila: internship@amcham.me.

U nastavku je priložena prezentacija sa korisnim informacijama o kompanijama i oblastima stražiranja, kao i kriterijumima i proceduri prijave.