Iskusite magiju "Hot Pot-a" sa Institutom Konfucije na UCG

Najuspješniji polaznici kurseva kineskog jezika i ljubitelji kineske kulture imaće priliku da uživaju u jedinstvenom doživljaju na  kulinarskoj radionici  koju organizuje Institut Konfucije na UCG. Proslavljamo zajedno vaše izvanredne uspjehe u učenju kineskog jezika i kulture sa tradicionalnim kineskim "hot pot" obrokom, koji će biti pravo gastronomsko putovanje.

Hot pot, poznat i kao "huǒ guō" na kineskom, je popularno kinesko jelo koje se sastoji od vruće supe u koju se dodaju razni sastojci poput mesa, povrća, gljiva, nudli i tofua. Svaki učesnik ima priliku da personalizuje svoj obrok po sopstvenom ukusu, što čini hot pot ne samo ukusnim, nego i društvenim i interaktivnim iskustvom.

Datum: 8.12.2023. Vrijeme: 19h Lokacija: Chi le Ma plus restoran

Pridružite nam se u ovoj kulturnoj avanturi i osjetite pravi ukus Kine! Vidimo se!