Predstavljanje Studijskog programa za njemački jezik i književnost

Na gostovanju u jutarnjem programu TV Nikšić, dr Ana Minić saradnik u nastavi sa Filološkog fakulteta Univerziteta Crme Gore predstavila je Studijski program za njemački jezik i književnost.

Na Filološkom fakultetu zainteresovani srednjoškolci imaju priliku da studiraju na jednom od sedam studijskih programa i izučavaju engleski, francuski, ruski, italijanski, njemački jezik i književnost, kao i crnogorski, odnosno srpski jezik i južnoslovenske književnosti. Takođe, mogu izabrati španski kao drugi strani jezik na osnovnim studijama.

Informacije o ovim programima, kao i odgovori na pitanja šta je sve potrebno za upis, dostupni su u elektronskom informatoru UCG, kao i na stranici sajta Filološkog fakulteta UCG.

Kada je riječ konkretno o SP za njemački jezik i književnost više informacija može se saznati iz videa u prilogu: