Medicinski fakultet

Biografija - Ćulafić Tatjana

Rođena 12.6.1976. godine u Peći, Republika Srbija. Osnovnu i srednju školu završila u Andrijevici. Medicinski fakultet završila na Univrzitetu u Prištini 2006. godine. Nakon odrađenog pripravničkog staža i položenog državnog ispita radila kao izabrani doktor u Domu zdravlja Berane i Centru za hitnu pomoć (2007-2010 godine).  U Opštoj bolnici Berane zaposlena kao specijalizant iz oblasti patološke anatomije (2010-2015), a od maja  2015. godine zaposlena u Centru za patologiju i sudsku medicinu, Kliničkog centra Crne Gore.

Specijalističke studije iz Patološke anatomije završila 2015. godine na Medicinskom fakultetu u Beogradu.

Na Univerzitetu Crne Gore, Medicinski fakultet u Podgorici,  angažovana  kao saradnik u nastavi na predmetu Histologija i embriologija, za  studijsku 2016/2017. godinu, a od 2017. godine na  predmetu Patološka  anatomija.

Član je Udruženja patologa i citologa Srbije i Evropskog udruženja patologa.