Filozofski fakultet

Biografija - Jaramaz Milica

Milica Jaramaz, magistar pedagogije.
Rodjena je 31.01.1983. godine u Nikšiću gdje je završila osnovnu školu i gimnaziju. Osnovne i Specijalističke studije pedagogije završila je na Filozofskom fakultetu u Nikšiću 2008. godine. Nakon završenih studija odradila je pripravnički staž na poslovima školskog pedagoga u osnovnoj školi „Luka Simonović“ u Nikšiću i položila stručni ispit. Magistarske studije pedagogije završila je takođe na Filozofskom fakultetu u Nikšiću, odbranivši temu „Motivi i barijere obrazovanja odraslih“. U februaru 2014. godine upisuje Doktorske studije andragogije na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Od septembra 2009. godine angažovana je kao saradnik u nastavi na Studijskom programu za pedagogiju i na Studijskom programu za obrazovanje učitelja, na Filozofskom fakultetu Univeziteta Crne Gore. Izvodi vježbe iz sljedećih nastavnih predmeta: Andragogija I, Andragogija II, Andragoška didaktika, Planiranje kadrova i obrazovanja, Andragogija rada, Školska pedagogija, Socijalna pedagogija i Metodika rada školskog pedagoga I i II na Studijskom programu za pedagogiju i iz predmeta Andragogija na Studijskom programu za obrazovanje učitelja.
Oblast naučnog interesovanja: andragogija, metodika rada školskog pedagoga, socijalna pedagogija.